دسته‌بندی نشده

سامسونگ و ال جی برای کمک به شرکت های کوچیک در کره جنوبی باهم همکاری کردند

همکاری دو برند پر قدرت ال جی و سامسونگ باهم

این همکاری در صورتی انجام می شود که محدودیت های تجاری اعمال گردیده در سال قبل به وسیله دولت ژاپن همچنان در حال اجرا بوده و این دستور تأمین کنندگان SME را تحت تأثیر قرار داده است. به این ترتیب، دو برند سامسونگ و ال جی در تلاش هستند تا با همکاری با هم راه حل های جایگزین برای یاری به پیشرفت SME ها باشند.

بر اساس گزارشات منتشر گردیده، سامسونگ دیسپلی و ال جی دیسپلی یک نهاد مشورتی راه اندازی کرده اند که حدود ۳۰ تجارت نمایشگر در سراسر زنجیره تأمین قطعات کشور می باشد و دربرگیرنده مواد، اجزا و تجهیزات می گردد.

هر دو کمپانی کره جنوبی تلاش می‌ کنند تا به این شرکت های محلی کوچک در پیشرفت فن آوری یاری نمایند تا در آینده این شرکت های کوچک هم به شرکت های سامسونگ و ال جی یاری نمایند و وابستگی های خود را از شرکت ها و تامین کنندگان قطعات خارجی کم کنند و همچنین به اکو سیستم محلی کمک قابل توجهی نیز کرده باشند.

گزارش ها نشان می دهد که SME های کره جنوبی در حال حاضر برای یاری به این مجتمع در حال گسترش گزینه مورد نظر قرار گرفته اند.

علاوه بر کوشش های این دو برند پر قدرت در حوزه فناوری کره جنوبی، دولت آن کشور هم سعی می کند تا از تأمین کنندگان محلی حمایت و مورد رشد خود قرارشان دهد.

در همین جهت دولت کره جنوبی سیاست های جدیدی را معرفی نموده است که بایستی حدود ۵ تریلیون وون تا سال ۲۰۲۲ برای ۳۳۹ تامین کننده سپرده گذاری نماید. همچنین دولت ۱٫۵ تریلیون وون مزایای مالیاتی و یارانه را به آن ها می دهد.

اطلاعات بیشتر

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا