دسته‌بندی نشده

طرح جمع آوری لوازم خانگی بدون گارانتی از دوم آبان ماه اجرا شد

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان از شروع طرح جمع‌آوری لوازم خانگی بدون گارانتی موجود در سطح عرضه از دوم آبان ماه امسال خبر داد.

محمد قاسمی امروز در زاهدان بیان کرد: در رابطه با اجرای دستورالعمل های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، طرح جمع آوری لوازم خانگی بدون گارانتی موجود در سطح عرضه از دوم آبان ماه امسال در سطح استان آغاز شده است و قرار شده تا در اجرای این طرح اتاق اصناف با همکاری اتحادیه صنف لوازم خانگی در مرکز استان و شهرستان ها از طریق اطلاع رسانی به اعضاء در خصوص ثبت لوازم خانگی موجود در سامانه جامع تجارت اطلاع رسانی و اقدام کنند و فروشندگان لوازم خانگی نسبت به ثبت اقلام در سامانه جامع تجارت فعالیت کنند.

او همچنین گفت: هم سو با اجرای این طرح در فضای مجازی، پلیس فتا در رابطه با شناسایی و معرفی فروشندگانی که در فضای مجازی کالای قاچاق می فروشند با سازمان صنعت، معدن و تجارت همکاری کند.

قاسمی  ادامه داد: این  طرح نظارتی با همکاری سازمان صمت، تعزیرات حکومتی، پلیس فتا، بازرسی اصناف اتحادیه مربوطه با محوریت فرمانداری شروع شده است.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد: هم استانی های عزیز می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی، کم فروشی و تقلب، احتکار، انبارهای بی نام نشان وغیره از طریق تماس تلفنی با شماره ۱۲۴ ستاد خبری سازمان در طول شبانه روز (از ساعت ۶ صبح الی ۱۳ و ۱۶ الی ۱۹ پاسخگویی اپراتور واز ساعت ۱۹ به بعد از طریق تلفن پیام گیر و یا با حضور در محل سازمان به حوزه ستاد خبری به صورت حضوری و کتبی ارائه کنند و پس از دریافت گزارش، بازرسین این سازمان سریعاً اقدام به بررسی و اعلام نتیجه گزارش (متخلف – غیر متخلف) کرده که پس از آن طی تماس با شاکی نتیجه گزارش اعلام خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا