استایلر

لباس‌های نو پاییزی و زمستانی با ال ‌جی استایلر در فروشگاه لوازم خانگی فورپینا

از زمان اپیدمی COVID-19 و منزل نشینی درین روزگار برای صرفه جویی در خرید لباس به کارگیری نمایید.
زمانی قرار نیست از منزل زیاد خارج بروید، میتوانید در هزینه خرید پوشاک صرفه جویی نمایید و پول‌های خود را برای روزهای بهتر آینده پس‌انداز کنید. پس این سال خرید لباس پاییزه و زمستانه را فراموش کرده و تلاش کنید پوشاک‌های سابق خود را مثل روز اولیه جدید کنید.

برسی ال ‌جی استایلر

 

ال ‌جی استایلر
ال ‌جی استایلر

اگر لباس‌های شما آنقدر کثیف نیستند که داخل سبد لباس‌های کثیف بیندازید یا فقط نیاز به این دارد که به اصطلاح دستی به سر و رویش کشیده شود، به ال‌جی استایلر فکر کنید.

استایلر ترکیبی از سه فناوری‌ اساسی در تولیدات خانگی ال‌جی میباشد: فناوری بخار در ماشین لباسشویی، فناوری در اختیار گرفتن دما در یخچال فریزر و فناوری توسعه یافته در اختیار گرفتن جریان هوا. این فناوری‌ها راهکاری تازه که نیازهای تازه مشتریان مدرن را برطرف می‌نماید.

این فرآورده با خرقه و دور و بر شما خوی بسیار ملایم و لطیفی داراست ولی با مواد آلرژی‌زا بسیار سرسختانه واکنش می‌نماید. استایلر منحصربه‎شخص ال‌جی می تواند تمام کمددیواری خرقه‌های شما‌را تر و تمیز نماید؛ سوای اینکه خرقه‌ها تر شوند یا این که از مواد تمیز‌کننده مضر مصرف شود.

این محصول یک سیستم بخار مراقبت از لباس است که می‌تواند لباس‌های شما را به راحتی در خانه یا اداره بوزدایی و بهداشتی کند. ال‌ جی استایلر جدید می‌تواند تا ۵ دست لباس در بخش اصلی را در خود جای دهد و قابلیت اتوی شلوار نیز می‌تواند یک شلوار را بخارشویی و اتو کند. پس، در نهایت استایلر برای ۶ تکه لباس جا دارد. ال‌جی استایلر خود را به فناوری وای-فای مجهز کرده و به مشتریان امکان می‌دهد تا آن را از هر جایی به کار بیاندازند.

خلق و خوی بی‌غایت ملایم این جنس راهکاری ایده‌آل برای جامه‌هایی مانند کت و کاپشن یا این که خرقه‌های پشمی، کرکی و چرم میباشد که نیاز به نگهداری خاص دارا‌هستند. فناوری مخصوص TrueSteam در استایلر ال‌جی فقط با لمس یک کلید لمسی، استارت به عمل می‌نماید و استارت به از میان بردن ۹۹٫۹ درصد از میکروب‌ها و باکتری‌هایی می‌نماید که روی خرقه، کلاه و روسری می‌باشند. مؤسسات دارای اعتبار تست متاع، نظیر بنیاد آلرژی بریتانیا (BAF) و اینترتک امکان‌های استریلیزاسیون با بخار در استایلر ال‌جی را گزینه تست قرار دارا هستند و بر عملکرد مؤثر آن تأکید کردند

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا