اخبار و رویداد هاماشین لباسشویی

چگونه به راحتی کفش هایمان را با ماشین لباسشویی بشوییم

بیشتر مردم هستند که اطلاعی از شستن کفش در ماشین لباسشویی ندارند و وقت خودشان را سا‌عتها برای شستن کفش و کتانی های آلوده و کثیف می‌گذارند. ممکن است در یک آخر هفته به کوهنوردی رفته باشید و هنگامی که به منزل رسیدید متوجه شوید که  کفش هایتان گلی و آلوده می‌باشند و وقت و حوصله کافی برای شستن آن‌ها با دست ندارید. جای نگرانی وجود ندارد و لازم به ذکر میباشد که بدانید از این به بعد شستن کفش های اسکیچرز در ماشین لباسشویی برای شما قطعا وجود خواهد داشت. به دنبال این مقاله ما به فراگیری شستشوی کفش در ماشین لباسشویی پرداخته ایم.

راهنمای فراگیری شستن کفش در ماشین لباسشویی :همان گونه که می‌دانید کفش ها یکی‌از مهم ترین نیازها در تیپ و پوشش اشخاص میباشد. کفش ها در سبک های مختلفی وجود دارند که هر شخصی بر طبق نیازی که دارد به تهیه و تنظیم و پوشیدن آنها میپردازد. برای برخی از اشخاص که با شستن کفش در ماشین لباسشویی آشنایی دارند ممکن است تنها تفکر کنند که شستن کفش اسپرت در ماشین امکان پذیر میباشد و شستن کفش چرم در ماشین لباسشویی کاری اشتباه میباشد.

همان گونه که میدانید و امری شفاف میباشد کفش هایی که جنس آن ها پارچه ای و ورزشی می باشندرا به راحتی می توانیم در ماشین لباسشویی بشوییم. شستن کفش اسپرت در ماشین بسیار ساده است چون جنس کفش های اسپرت و ورزشی پارچه ای بوده و به راحتی میتوان آن‌ها‌را در ماشین لباسشویی قرار داد و شست.

آیا می توانیم کفش ها را در ماشین لباسشویی بشوییم

چگونه به راحتی کفش هایمان را با ماشین لباسشویی بشوییم
چگونه به راحتی کفش هایمان را با ماشین لباسشویی بشوییم

زمانی که نوبت به شستن کفش ها میرسد اکثر افراد با خودشان فکر میکنند که آیا می توان کفش ها را در ماشین لباسشویی شست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله اما در ابتدا باید بدانیم که چ سبک و مدل کفشی را می خواهیم با ماشین بشوییم؟

به عبارتی بایستی بیان کرد که شستن هر کفشی با لباسشویی بستگی به جنس و سبک آن دارد. مثلا شما نمی توانید کفش های پولکی، مجلسی یا پاشنه دار را در ماشین لباسشویی بشویید.

ولی می‌توانید به شستن کفش اسپرت، کتانی و پارچه ای در ماشین لباسشویی فکر کنید. شستشوی کفش چرم در ماشین لباسشویی امکان پذیر است بیشتر مواقع با آلوده و کثیف شدن کفش های چرم، جیر و نوبوک به شستن کفش چرم در ماشین لباشسویی فکر کرده اید

اما نمی دانید که آیا شستن آن در ماشین لباسشویی کاری درست است یا نه؟ البته بیشتر مدل ها و سبک های مختلف را میتوان در ماشین لباسشویی شست.از جمله شستن کفش های ‌اسپرت و کتانی یا شستن کفش اسکیچرز در ماشین لباسشویی کاملا امکان پذیر میباشد. ولی شستن کفش چرم در ماشین لباشسویی سفارش نمی‌شود و بهتر است این دسته از کفش ها را با تمیز کننده های منحصر کفش چرم پاک نمائید یا این که در نهایت آن‌ها‌را به خشکشویی هایی که به طور تخصصی این فعالیت را انجام می‌دهند ببرید.

دقت داشته باشید در برخی از کفش ها برچسب شست و شو با دست یا این که hand wash only وجود داردکه شما میتوانید نیز این دسته از کفش ها را در ماشین لباسشویی بشویید و دستگاه را بر روی اپلیکیشن شست و شوی دستی تنظیم نمایید.

اپلیکیشن شستن کفش در ماشین لباسشویی سامسونگ در صورتیکه با اپلیکیشن های ماشین لباسشوییتان آشنا باشید و اشراف بدون نقص بر روی اپ ها و کاربردهای آن‌ها در طی شست و شو داشته باشید قطعا به نرم‌افزار شستن کفش در دستگاه بر خورده کرده اید. اکثر ماشین های لباسشویی ها از این اپلیکیشن ها برخوردار میباشند. اپ شستن کفش در ماشین لباسشویی سامسونگ نیز وجود دارد.

lین مطالب را هم ببینید
ترفندهای تشخیص لوازم خانگی اصل از تقلبی

کاربران ماشین لباسشویی می‌توانند با پیدا کردن اپ شست و شوی کفش در ماشین لباسشویی به شستن کفش در ماشین لباسشویی سامسونگ بپردازند و از شستن کفش هایشان با دست راحت شوند. همینطور خیالشان از شستن کفش هایشان در ماشین لباسشویی راحت باشد چون هیچ آسیبی به کفش ها نمی زند. اپ های ماشین لباسشویی ال جی در صورتی که استفاده کننده تولیدات شرکت کره ای ال جی می‌باشید، مایحتاج میباشد با نرم افزار های ماشین لباسشویی ال جی آشنا گردید تا در صورت به کار گیری از آن به مشکلی بر نخورید و هر لباسی را با توجه به نرم‌افزار اختصاصی خویش بشویید.

اگر شما با نرم‌افزار های ماشین لباسشویی ال جی آشنایی نداشته باشید نمی دانید هر لباس را به چه شکل و با چه نرم افزار ی مناسبی بشویید. یا این که حتی از کدام نرم‌افزار برای شستن کفش اسپرت یا این که شستن کفش اسکیچرز در ماشین لباسشویی استفاده کنید. پس با شناخت کافی از تمام برنامه های شستشو می توانید براحتی لباسها و کفش هایتان را بشویید و به مشکلی بر نخورید.

خرید ماشین کفش شویی

خرید ماشین کفش شویی
خرید ماشین کفش شویی

با گذشت زمان و پیشرفت دانش ما آماده اختراع، تولید و عرضه بخش اعظمی از اسباب خانگی هستیم. هنگامی که سخن از شستن کفش ها در ماشین لباسشویی می‌شود مطلقا بدین مسئله می‌پردازیم که در حالتی‌که ماشین کفش شویی بخریم می توانیم سود بهتری از شستن کفش هایمان بگیریم.

از آن جایی که نمی دانیم ماشین کفش شویی در بازار اثاثیه خانگی وجود دارد یا نه؟ شستن کفش ها در ماشین لباسشویی راحت تر به نظر میرسد. البته در صورتی‌که بتوانیم به خرید ماشین کفش شویی برسیم در شستن کفش، کتانی و کفش های پارچه ای دیگر استرس نداریم .

شیوه درست شست و شوی کفش در ماشین لباسشویی
شیوه درست شست و شوی کفش در ماشین لباسشویی

 

 

در‌حالتی که به فکر شستن کفش در ماشین لباسشویی می‌باشید البته نمی دانید از کجا آغاز کنید ما به طور قدم به قدم برای شما بازگو می‌کنیم. پیش از هر کاری برای قرار دادن کفش داخل دیگ ماشین لباسشویی به چندیدن وسیله کاربردی نیاز دارید که در به خوبی پاک شدن کفش در لباسشویی نقش بسزایی را ایفا می نمایند.

این وسایل عبارتند از کیسه پارچه ای، مایع شوینده لباسشویی، یک برس یا مسواک و حوله غیر قابل به کارگیری ی شخصی یا کهنه.

برای آغاز بند و کفی کفش ها بیرون بیاورید. برای شستن بند کفش ها می‌توانید آنان را هم در ماشین لباسشویی و هم در مشت بشویید. چنانچه کف کفشتان خیلی آلوده بوده و پر‌از گل و خاک میباشد می‌توانید با به کارگیری از برس یا این که مسواک آنها را بزدایید.

بعداز تصاحب کردن خاک و گل مازاد کف کفش می‌توانید آنان را داخل یک کیسه ی پارچه ای قرار دهید. کیسه را به همراه یک‌سری لباس  یا این که حوله درون دیگ ماشین لباسشویی قرار دهید.

درجه ی ماشین لباسشویی را بر روی لباس های حساس و لطیف قرار دهید  و از آب سرد و چرخش آرام برای شستن آن‌ها به کار گیری نمایید. برای افزودن ماده های شوینده هنگام شستن کفش ها بهتر میباشد از مایع شوینده مصرف کرده چون پودرهای شست و شو نمی توانند به خیر و خوبی حل شوند.

بعد از اینکه چرخه شست و شو به انتها رسید کفش ها را از داخل کیسه خارج کنید و جایی در معرض تابش بدون واسطه آفتاب قرار دهید تا به زودی کم آب شوند و به همین آسانی می‌توانید با یادگرفتن شستن کفش در ماشین لباسشویی به نظافت کردن آن‌ها بپردازید.

اطلاعات بیشتر

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا